Üldinfo

OÜ Geotehnika Inseneribüroo G.I.B. on tegutsenud alates 1990.  aastast olles üks esimesi erasektori inseneriettevõtteid pärast Nõukogude Liidu kokkuvarisemist ja Eesti iseseisvuse saavutamist.

2015 aastal ostis Soome firma Pohjatehniikka Oy ära enamusosaluse OÜ Geotehnika Inseneribüroos ning sellega sai firma juurde palju kogemusi ning ka vajalikke masinaid.

OÜ Geotehnika Inseneribürool on märkimisvääne ülemaailmne kogemus erinevat tüüpi kaevandamise ja tsiviilehituse geotehniliste projektide projekteerimisel, täitmisel, järelevaatusel ja asukoha uurimise tõlgendamisel.

Inseneridest ja tehnikutest koosneval personalil on kuni 40-aastane töökogemus erinevates valdkondades, mis hõlmavad nii geoloogilisi , ehitusgeoloogilisi, hüdrogeoloogilisi ja geotehnilisi uuringuid kui ka tsiviilehitust ja projekteerimist. Võtmeisikud on osalenud erinevates projektides endistes Nõukogude Liidu riikides, Soomes, Rootsis, Venemaal, Balti riikides, Iraagis, Pakistanis, Kuubal, Jordaanias ja Araabia Ühendemiraatides.

OÜ Geotehnika Inseneribürool on aastatepikkune koostöö kogemus projekteerimis- ja ehitusfirmadega, mille raames on erinevate firmadega moodustatud meeskondi, et ühiselt lahendada konkreetseid probleeme.

Meie klientide hulka kuuluvad avalik-õiguslikud asutused, projekteerimise spetsialistid, juriidilised isikud, kohalikud omavalitsused ja üksikisikud. Meie töötajad on kõrgelt koolitatud ja litsentseeritud spetsialistid, kes omavad kõrgharidust geotehnilise inseneriteaduse, tsiviilehituse, ehitusgeoloogia ja hüdrogeoloogia valdkondades.

Meie ettevõtte filosoofia ühendab omavahel kohustust, motivatsiooni, meeskonnatööd ja saavutusi – me oleme pühendunud kvaliteetse töö õigeaegsele ja professionaalsele kindlustamisele.